< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Mācāmies vēsturi Livonijas ordeņa pilī

Šogad mūsu klase pirmo gadu mācās vēsturi. Mēs vēl tikai cenšamies izprast kā veidojas vēsture un, kas ir tie darbinieki, kuri mums palīdz uzzināt senas lietas un notikumus. Tāpēc arī izmantojām iespēju un devāmies uz Livonijas pili, lai iepazītos, kas pilī strādā.

Visinteresantāk mums likās iepazīties ar restauratora darbu. Klausījāmies interesantu stāstījumu par dažādiem atradumiem Ventspils un apkārtnes izrakumos. Varējām paši izmēģināt strādāt ar restauratora darbarīkiem. Uzzinājām arī par to kā kļūt par restauratoru. Tāpat interesanti bija izprast muzeja krātuves darbinieku darbu pētnieku un pat muzeja skolotāja darbu.
Ir labi, ka stundā mācīto var iepazīt īstā dzīvē, tāpēc labi, ka tāds projekts “Latvijas kolas soma”.

6. klases skolnieces Alise, Elīza un Estere