< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Tārgales pamatskolas 5. klases skolēni viesojas Liepājas teātrī

27. oktobrī mums vēl bija iespēja viesoties Liepājas teātrī uz Dž. Dž. Džilindžera izrādi “Polianna”. Izrāde bijusi nominēta 2018./2019. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai 2 nominācijās: “Gada izrāde bērniem” (BALVA) un “Gada scenogrāfs” (Aigars Ozoliņš). Pati izrāde ir tapusi pēc Eleonoras H. Porteres romāna “Polianna” motīviem. Galvenā varone ir jautra meitene – Polianna, kura ne tikai pati spēj saskatīt labo un priecāties pa visu, bet iemāca to arī savai tantei un visiem ciema iedzīvotājiem.
Arī mēs, 5. klases skolēni, sociālo zinību stundā mācījāmies Poliannas prieka spēli un veselu nedēļu centāmies viens otram darīt tikai labu un palīdzēt, ja kaut kas nesanāca. Pēc manām domām, šī spēlē nebeidzās pēc nedēļas, bet mēs joprojām turpinām to spēlēt – esam kļuvuši laipnāki un iecietīgāki viens pret otru.
Paldies projektam Latvijas Skolas soma par dāvāto iespēju.

Tārgales pamatskolas 5. kl. skolnieks Haralds