< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Atjauno autoceļa Ventspils–Piltene posmu

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” ziņo – vairāk nekā 100 valsts ceļu posmos turpinās remontdarbi, visvairāk tie notiek uz reģionālajiem autoceļiem, tādēļ autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Tie jāievēro arī autoceļa Ventspils–Piltene posmā no Tārgales līdz Piltenei, kur notiek seguma atjaunošana un noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, un ieviesti divi luksofora posmi – paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes. Autoceļa Ventspils–Piltene posma sakārtošana iespējama, izmantojot Ministru kabineta piešķirto finansējumu valsts reģionālo un vietējo autoceļu pārbūvei un atjaunošanai 2021. gadā.

Ventspils novadā šovasar atjauno autoceļa P122 asfalta segumu Ventspils–Piltene posmā no 11,17 kilometra līdz 23,64 kilometram, no Tārgales līdz Piltenei. Kopējās autoceļa sakārtošanas izmaksas – 2 200 000 eiro.