Tiek organizēta rūpnieciskās zvejas tiesību nomas atklātā izsole

2023-04-14, 09.00

2023. gada 20. aprīlī plkst. 16.00 Ventspils novada pašvaldības administrācijas ēkā, Kuldīgas ielā 3, Ventspilī notiks rūpnieciskās zvejas tiesību nomas pašpatēriņa zvejai Baltijas jūras piekrastes ūdeņos Tārgales pagastā Ventspils novada administratīvajā teritorijā atklātā izsole.

Informāciju par izsoli var saņemt pa tālruni 22029846 vai rakstiski, sazinoties ar licencēšanas un vides pārvaldības speciālisti Ivitu Meinardi: [email protected].

Lai reģistrētos izsolei, pretendents iesniedz pašvaldībā pieteikumu līdz izsoles sākumam (e-pasts: [email protected]), kas sagatavots atbilstoši nolikumā pievienotajam paraugam.

IZSOLES NOLIKUMS