< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ancē dejoja, dejo un dejos

Ancē dejoja, dejo un dejos

2024-02-11, 15.49

Ar koncerta devīzi “Vienotā sirdspukstā ar deju” Ancē jau 18. reizi norisinājās “Valentīndienas sadancis”, pulcējot kopā dejotājus no malu malām.

Pasākumā piedalījās Ventspils novada vidējās paaudzes deju kolektīvi “Ance”, “Vāruve”, “Usma”, “Tārgale” un Ances kultūras nama senioru deju kolektīvs, kā arī VPDK “Ance” aicinātie draugi, deju kolektīvi, no Pastendes, Gaviezes, Nīcas, Ēdoles, Alsungas un Ventspils – “Spriganis”, “Vartava”, “Nīca”, “Mudurs”, “Suiti” un “Kurzeme”. Ar skaistām dziesmām skatītājus priecēja PIKC “Ventspils Tehnikums” meiteņu ansamblis.

VPDK “Ance” vadītāja Elita Kuģeniece stāsta, ka katru gadu Ances dejotāji aicina ciemos savus draugus, un viņi allaž atbrauc, neskatoties uz ekstremālajiem laikapstākļiem. Viņa ir gandarīta par koncertu, novēlot dejotājiem: “Lai laukos turpinās tā dzīvība, lai mēs turamies pie tā, ko esam izveidojuši, lai vienmēr dejojam no visas sirds un esam priecīgi atkal un atkal satikties.”

Ancē dejoja, dejo un dejos, lai raits dejas solis arī turpmāk!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm