< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

VPDK “Usma” nosvin 9. dzimšanas dienu

VPDK “Usma” nosvin 9. dzimšanas dienu

2024-03-10, 14.06

Ugāles tautas namā “Gaisma” 9. marta vakarā valdīja enerģiska gaisotne, tur savu devīto dzimšanas dienu atzīmēja vidējās paaudzes deju kolektīvs “Usma” kopā ar saviem draugiem, priecējot pilnu zāli skatītāju.

Koncertā “Atplaukt pavasarī” kopā ar usmeniekiem lustīgi sadancojās VPDK “Tārgale”, VPDK “Ance”, VPDK “Suiti” no Alsungas, VPDK “Sen Līgo” no Rīgas, VPDK “Viducis” no Jaunolaines, JDK “Sidrabiņš” no Ugāles un VeA JDK “Strautuguns” no Ventspils.

Pasākums bija ļoti sirsnīgs, noslēgumā zālē tika ievesta kūka, katram VPDK “Usma” dalībniekam bija sagatavots savs kūkas gabaliņš ar vārdiņu. Jubilārus sveica gan Usmas tautas nama vadītāja Elana Jurgena, gan Ugāles tautas nama vadītāja Evika Picalcelma, gan deju kolektīvi, gan arī viesi, vēlot ilgu, raitu soli, veselību un neizsīkstošu enerģiju. Ugāles un Usmas pagastu apvienības pārvaldes vadītājs Gendrihs Šķesters sveica ar vārdiem: “Latvieši dejoja, dejo un dejos visu laiku!” Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas metodiķe Zane Birzniece kolektīvam novēlēja vadītājas Agneses Sarmas brīnišķīgo enerģiju, viņa koncertā uz skatuves pabija vairākkārt un dejoja no visas sirds.

Paši Usmas dejotāji pateicās visiem klātesošajiem, koncerta dalībniekiem, skatītājiem, draugiem un īpašu paldies teica savām četrām dāmām: abām kolektīva vadītājām Agnesei Sarmai un Zandai Blumfeldei, mūžīgajam dzinējam, Usmas tautas nama vadītājai – Elanai Jurgenai – un kolektīva dejotājai, cilvēkam ar milzīgām darba spējām – Lailai Gruntei.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm